Pokaz i szkolenie z mycia okien na wysokości odwróconą osmozą wody

Pokaz i szkolenie z mycia okien na wysokości odwróconą osmozą wody

Wciąż szukamy ulepszeń dla naszych usług, aby oferować naszym Klientom innowacyjne i nowoczesne metody sprzątania. W ostatnim czasie sprawdzaliśmy działanie nowych urządzeń do mycia okien metodą odwróconej osmozy. Do siedziby naszej firmy w Luboniu k. Poznania zaprosiliśmy firmę Bravos, która pokazała nam, jak wykonuje się takie mycie okien na wysokości urządzeniem Ionic. Takie rozwiązanie sprawdzi się do mycia np. okien sklepowych i innych wielkopowierzchniowych szyb.  

Na czym polega metoda mycia okien odwróconą osmozą? W metodzie tej przepuszcza się wodę pod wysokim ciśnieniem przez specjalną błonę półprzepuszczalną. Dzięki temu otrzymuje się oczyszczoną wodę, która pod ciśnieniem doprowadzana jest do szczotek czyszczących, a następnie na powierzchnię szyby. Stosując tę metodę, nie musimy stosować żadnych środków chemicznych. Co oznacza, że metoda odwróconej osmozy jest bezpieczniejsza dla środowiska i ludzi. 

Polecamy się do mycia okien tą metodą. Pracujemy w Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu. Także w okolicy tych miast. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie przygotujemy niezobowiązującą ofertę.

 

03 listopada 2022
× Zostaw numer, oddzwonimy!
× Chcesz wrócić tu później lub przesłać stronę do znajomego?