Gwarantujemy uczciwe warunki pracy i przyjazną atmosferę

Gwarantujemy uczciwe warunki pracy i przyjazną atmosferę

Pracuj z nami

Podstawą sukcesu firmy są jej pracownicy. Tą dewizą kierujemy się budując relacje pomiędzy firmą a pracownikami. Sprawdź na co możesz liczyć rozpoczynając pracę w Romwit Polska:

 • wsparcie od pierwszego dnia pracy;
 • wiedzę o ekologicznych metodach sprzątania;
 • praktyczne sposoby na lżejszą i bardziej efektywną pracę;
 • samodzielność na powierzonym stanowisku;
 • praca odbywa się w naturalnym tempie;
 • odpowiednia organizacja miejsca pracy ułatwi wykonywanie obowiązków;
 • możliwość awansu zawodowego. Pracowników na wyższe stanowiska rekrutujemy z naszej załogi;
 • czas i miejsce pracy dostosujesz do własnych potrzeb i możliwości; 
 • dostaniesz umowę, od której zapłacimy wszystkie składki na ubezpieczenia społeczne;
 • wynagrodzenie zawsze w terminie i w ustalonej wysokości;
 • zapewniamy bezpieczeństwo pracy, szkolenia bhp, środki ochrony indywidualnej.

Pamiętaj, że szybko reagujemy na zmieniającą się sytuacje i w czasie pandemii pracujemy zgodnie z wytycznymi władz rządowych i sanitarnych.

Chcemy, aby w naszej firmie panowało zaufanie, które budujemy poprzez stabilność zatrudnienia, uczciwość, szacunek do siebie nawzajem. Sprawiedliwie traktujemy wszystkich pracowników i nie akceptujemy żadnej formy mobbingu.

Informacje dla kandydatów

Wysyłając CV nie zapomnij dopisać zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Jeżeli wolisz wysłać CV mailem, wyślij na adres: praca@romwit.pl 

Aplikuj do pracy tutaj

Aplikuj do pracy w naszym zespole Wypełnij formularz bez żadnych zobowiązań.

Pracownicy o firmie

Pani Renata
Pani Renata

Moja współpraca z firmą Romwit jest bardzo owocna. Jestem zadowolona z doskonałych warunków socjalnych i przede wszystkim regularnie wypłacanych pensji. Pracę wykonuję tu bez najmniejszej presji ze strony przełożonych. Mam nadzieję na długą współpracę.

Pani Judyta
Pani Judyta

Atmosfera z współpracownikami jest fajna. Nie mam żadnych zastrzeżeń. W pracy jest spokojnie i bez presji. Warunki socjalne są spełnione. Jestem bardzo zadowolona, że pracuję w Romwit i życzę sobie jak najdłuższych lat w tej firmie.

Pani Donata
Pani Donata

Moja współpraca z firmą Romwit jest przyjemna. Nigdy dotąd nie spotkałam się z firmą, która wywiązuje się ze swoich zobowiązań i wypłaca wynagrodzenia na czas. Ta firma jest naprawdę przyjazna. Szefostwo jest bardzo miłe i wyrozumiałe dla swoich pracowników. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy i mam nadzieje, że będę mogła pracować tu jak najdłużej w tak przemiłym gronie.

Pani Agnieszka
Pani Agnieszka

Lubię swoją pracę, bo lubię sprzątać i być ciągle w ruchu. Praca siedząca nie jest dla mnie, bo jestem pełna energii. Gdy wychodzę z pracy, czuję satysfakcję, bo wiem, że dobrze wykonałam swoje obowiązki. Cenię firmę Romwit za to, że zawsze terminowo wypłaca pensję, a mój kierownik to świetny człowiek. Wszystko można z nim załatwić.

Pani Basia
Pani Basia

Od wielu lat dbam o czystość i porządek w jednej z poznańskich kancelarii prawnych. Czuję się w tej firmie szanowana i potrzebna. Bywa ciężko, bo to fizyczna praca, ale każda praca ma swoje trudności. Moja praca jest dla mnie ważna. Staram się wykonywać ją solidnie i najlepiej jak potrafię. Znam w tym miejscu każdy kąt i wiem, że wszystko musi być sprzątnięte na najwyższym poziomie. Ale warto ciężko pracować. Słyszę w podziękowaniu od Klientów miłe słowa. Nie traktują mnie z góry, wręcz przeciwnie dają mi odczuć, że doceniają to, co robię. Są dla mnie życzliwi.

Pani Bogusława
Pani Bogusława

Spędziłam w tej firmie już tyle lat. Ta praca daje mi satysfakcję, poczucie bezpieczeństwa i jestem tu doceniana. Mam szefa, z którym można normalnie porozmawiać. Mam też ciekawe zadania i dużą odpowiedzialność. Polecam wszystkim pracę w Romwit, bo daje stabilność. Wypłaty są zawsze przed terminem, a z płacą nie jest tak znowu najgorzej. Przeprowadzane są też szkolenia pracowników w terenie, podczas których zdobywają pożyteczną wiedzę. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra. Ciągle coś się dzieje, przez co jest ciekawie.

Pan Aleksander
Pan Aleksander

To ciekawa praca. Lubię ją, bo mam duży kontakt z Klientami. To rzetelna, wypłacalna firma –pieniądze są zawsze na czas i wszyscy zatrudnieni są na umowę. Pracują tu wykwalifikowani i przeszkoleni pracownicy, dzięki czemu świadczymy usługi na wysokim poziomie. Klienci są wymagający, ale doceniają to, co robimy. Wiedzą, że to trudna praca. Ich zadowolenie motywuje nas do dalszej pracy.

Pani Gabriela
Pani Gabriela

Od lat pracuję w tej firmie, bo nie jestem zwolenniczką skakania po wielu miejscach pracy. Pracuje mi się tu dobrze, nie mam powodów do narzekania. Kierownik jest osobą bardzo wyrozumiałą, a jeśli jest konieczność to zwraca uwagę, ale delikatnie. Nie mam też żadnych problemów z pracownikami Klienta, u którego sprzątam. Zawsze wysłuchuję ich próśb i jeśli tylko mogę, spełniam je. Mam też dobry kontakt z osobami pracującymi w biurze Klienta i czuję, że jestem tam dobrze traktowana.

Pani Wanda
Pani Wanda

Jestem najstarszym pracownikiem naszej firmy. Kolegów z pracy traktuję jak drugą rodzinę. Dbamy o dobre relacje między sobą, aby było sympatycznie. Znamy swoje nawyki i wiemy, jak umilać sobie czas na co dzień. Sprzątanie bywa ciężkie, ale jeśli praca odbywa się w miłej atmosferze, wtedy każde zajęcie jest przyjemniejsze.

Nie tylko sprzątam, ale lubię też dbać o estetykę. Ta firma ma dobre podejście do pracownika. Nie mogę narzekać na księgowość, kadry czy prezesa. Dlatego jestem tej firmie wierna i lojalna.

Pani Lidia
Pani Lidia

Charakter mojej pracy jest bardzo dynamiczny. Dzieje się tak wiele rzeczy na różnych płaszczyznach, wiele spraw trzeba skoordynować i dopiąć, także zawsze „czas ucieka jak woda” i wciąż go brakuje. To z kolei sprawia, że nigdy nie jest monotonnie, ciągle potrzebne są nowe działania, rozwiązania, decyzje i kalkulacje, aby jak najlepiej zadbać i odpowiadać na potrzeby naszych Klientów i nie tylko. To typ pracy na „bardzo żywym organizmie” w ciągłej komunikacji z innymi. W swojej pracy zdobywam wiele nowych doświadczeń. Moje zadania wymagają też dużej elastyczności, umiejętności słuchania oraz bieżącego rozwiązywania różnych spraw czy wyznaczania priorytetów. Mamy bardzo dobrego szefa. Atmosfera pracy jest również bardzo dobra, otwarta – a to niezmiernie ważne i ma pozytywny wpływ na codzienność.

Pani Iwona
Pani Iwona

Czuję się częścią zespołu i identyfikuję się w pełni z firmą. Czuję się docenionym pracownikiem. Wiem, jaki jest zakres moich obowiązków i kompetencji, ale też zawsze mogę zwrócić się do szefostwa z problemem zawodowym. To daje poczucie bezpieczeństwa. W naszej pracy nikt nie jest sam, ponieważ działamy zespołowo. Najbardziej lubię niezależność, samodzielność w budowaniu zespołów na poszczególnych obiektach i delegowaniu pracy. Nie ma tu miejsca na rutynę, każdy dzień jest inny. Cenię sobie kontakt z odbiorcami naszych usług oraz z pracownikami. Nierzadko pracuję z tymi osobami od wielu lat, znam ich prywatne troski i sukcesy. Firma dała mi także możliwość rozwoju. Początkowo pracowałam jako Specjalista ds. obsługi klienta w zakresie przetargów, potem jako Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością, by następnie awansować na Koordynatora Nadzoru Usług.

× Zostaw numer, oddzwonimy!
× Chcesz wrócić tu później lub przesłać stronę do znajomego?